Ola Wróbel

Aleksandra Wróbel ur.27.05.1985r pochodzi z Radomia woj. Mazowieckie obecnie mieszka w Gdańsku. Jest absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami oligofrenopedagogiki na UMCS w Lublinie. Jej przygoda z muzyka rozpoczęła się w Radomiu w 1997r gdzie była wokalistką jednej z lokalnych kapel rockowych.

Pracowała również jako modelka przy pokazach mody ślubnej, brała udział w licznych sesjach zdjęciowych mody ślubnej. W 2005r była finalistką wyborów Miss ziemi radomskiej a 2009r laureatką wyborów Miss Lata w woj. Mazowieckim. W 2006r zamieszkała w Warszawie gdzie pracowała jako menager restauracji. Co roku spędzała wakacje w jednym z popularnym nadmorskim kurorcie w Łebie pracując w jednym z klubów muzycznych. Marzenia z dzieciństwa o ''domku nad morzem'' udało się zrealizować i w 2011r gdy zamieszkała na stałe w Gdańsku. Rozpoczęła pracę w klubie muzycznym Face Club w Gdyni gdzie organizowane są rożnego rodzaju wydarzenia muz. m.in. koncerty. W ten sposób poznała zespół Weekend i wystąpiła w teledysku do piosenki ''Ona tańczy dla mnie''. Po sukcesie piosenki i teledysku w mediach rozpoczęła własna przygodę z muzyką. W styczniu 2013r ukazała się jej debiutancka piosenka ''Hipnotyzuj mnie'' do której teledysk zrealizował reż. teledysku ''Ona tańczy dla mnie'' Łukasz Kowalski. Piosenka trafiła do takich tv jak Polo TV, Disco TV, TVR oraz ITV.W lutym 2013r Ola rozpoczęła współpracę z Art Music Agenccy i rozpoczęła solowe występy, w klubach i na eventach (która współpracuje również z takimi zespołami jak B-QQL, Weekend , After Party i wieloma innymi.)W Kwietniu ukazała się sesja zdjęciowa z Olą w magazynie CKM. A w lipcu powstał kolejny teledysk tym razem do piosenki ''Na parkiecie'' również w rez. Łukasza Kowalskiego. W okresie letnim Ola wystąpiła , na festiwalach muzyki disco i dance w Kobylnicy w Ostródzie i w Starogardzie gdańskim. Wystąpiła w miedzy czasie w kilku programach rozrywkowych i śniadaniowych m.in w dzień dobry TVN i w rozmowach w toku. Nagrała również kilka innych utworów m.in ''Jak feniks'', ''Przyjdź i powiedz” do których w końcu powstaną klipy a jednocześnie kobiecą wersję ''Ona tańczy dla mnie''. W kolejnych planach artystki są następne utwory oraz klipy dzięki którym jeszcze bardziej ukaże się na polskiej scenie list przebojów Disco Polo. Oczywiście cała ciężka praca poświęcona nad osiągnięciem dalszego sukcesu nadal trwa.
W obecnym czasie Ola wróbel koncertuje w różnych clubach oraz na różnych eventach muzycznych. I właśnie tutaj nadarza się okazja aby jej debiut również ukazał się u państwa clubie lub na danym evencie.