Skalar

Zespół Skalar's to kontynuacja działalności artystycznej Daniela Jaroszewicza prowadzonej dotychczas w zespole Skalar, oraz Grzegorza Iwanowskiego który do tej pory występował w zespole Stars.

Daniel wraz z Mariuszem w lipcu 2002 roku nagrali clip do piosenki Ty nie kochasz. Promował on ich drugi materiał, który został wydany pod koniec wakacji 2002. Kaseta Ty nie kochasz okazała się prawdziwym hitem muzycznym. Zawiera ona 10 utworów utrzymanych w stylu lekkiego dance.

 W roku 2004 grupa zaprezentowała swoje najnowsze nagranie pt. W tę noc. Utwór ten szerszej publiczności został przedstawiony na majowej gali w Jaświłach. Wtedy właśnie nakręcono teledysk do tej piosenki. W tę noc cieszy się olbrzymią popularnością - cały czas utrzymuje czołowe pozycje na listach przebojów. Nagranie zostało uznane za Hit Lata 2004.

Kolejną płytę promował także bardzo popularny ostatnio utwór Płakałaś i dyskotekowy numer Nie wiesz co tracisz. W 2008 roku grupa wydała nakładem firmy fonograficznej Hit' n hot kolejną płytę , pod tytułem Kochanek i właśnie o tym tytule utwór promował ten krążek, na płycie znalazły się również takie hity jak Szibi Dibi, Promienie czy Żółty ananas.

Grzegorz do tej pory swoją działalność muzyczną prowadził pod nazwą Stars, najbardziej rozpoznawalnym hitem zespołu Stars była piosenka "Gwiazda Disco".

W listopadzie 2012 roku Grzegorz i Daniel postanowili połączyć siły z obu zespołów i stworzyli projekt o nazwie Skalar's i niebawem ukaże się ich debiutancki krążek.